SOTM STROJÍRNA S.R.O.

O nás

Máme bohaté zkušenosti v oblasti zakázkového zámečnictví. A rádi se s Vámi o ně podělíme.

2021

Rok 2021 byl pro společnost v mnoha ohledech zásadní.
Začátkem roku došlo k převodu obchodního podílu společnosti VK LAROZ DK s.r.o. a majoritním vlastníkem se stala společnost SOTM s.r.o.
Od tohoto okamžiku nese společnost název SOTM STROJÍRNA s.r.o.
V sídle společnosti v Holešově byl v červnu uveden do provozu laserový pálicí stroj
TruLaser 3030 a pro zlepšení logistiky zboží byl postaven sklad hutního materiálu o rozloze 400 m2.
V červenci bylo nově otevřeno výrobní středisko v Ostravě – Kunčičkách, kde je výroba zaměřena na svařování dílů do hmotnosti 3000 kg.

2020

V roce 2020 jsme pořídili nový nákladní automobil DAF a rozšířili služby o nákladní autodopravu. Díky tomu vám nabízíme kvalitnější klientský servis, kdy vám naše produkty flexibilně dovezeme vlastní dopravou. Kromě vlastních produktů přepravujeme po České republice také externí nákladní zásilky a nadrozměrné zboží.

2017

Naše portfolio se rozšiřuje. V roce 2017 doplňujeme výrobu nově o potrubní systémy, komíny, kuželové tvary a mnoho dalších produktů. A to mimo jiné i díky dotaci v rámci operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), díky níž jsme mohli pořídit mnoho nových strojů.

2015

Výroba VK Laroz DK s.r.o. začíná nabírat vysoké obrátky. A tak nám začíná být stávající sídlo poněkud těsné… V roce 2015 se stěhujeme do větších prostor. Zůstáváme ale nadále v Holešově, ve Zlínském kraji.

2007

LAROZ vznikl v roce 2007. Již od začátku se úspěšně zabydloval na trhu, který v té době začal znovuobjevovat význam poctivé průmyslové a strojírenské výroby. Zvyšující se poptávka nás přiměla založit novou obchodní společnost – VK Laroz DK s.r.o. (r. 2012). 

Výrobní a technické možnosti

Zde sídlíme. Výrobní hala o rozloze 1529 m2 se nachází v areálu TON a.s. a je vybavena dvěma mostovými jeřáby o nosnosti 5 t a dvěma jeřáby o nosnosti 2 t. 

Držitel následujících certifikátů

Dotace nám pomáhají k růstu

Od ministerstva průmyslu a obchodu jsme převzali dotaci z OP PIK programu Technologie Výzva III. Díky ní jsme:

  • Obnovili strojní park

  • Rozšířili výrobu

  • Oslovili nové segmenty trhu